close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Липня 2021

Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси ПриватБанку у справі про заборону конкурсного відбору голови правління

Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ПриватБанку в судовій справі за позовом профспілкової організації до банку та Кабінету Міністрів України за участю Національного банку України про заборону проведення конкурсу з обрання голови правління ПриватБанку.

В результаті реалізації комплексної стратегії судового захисту команда Sayenko Kharenko домоглася скасування заходів забезпечення позову, якими було заблоковано проведення конкурсу. Це дозволило завершити конкурсний відбір та призначити голову правління ПриватБанку.

За результатом розгляду справи судом була повністю підтримана позиція адвокатів. Процедура конкурсного відбору визнана такою, що повністю відповідає законодавству. У задоволенні позову було відмовлено повністю.
Проведення конкурсного відбору топ-менеджменту державних банків – обов’язкова умова функціонування системи корпоративного управління, зафіксована в Стратегії розвитку державних банків та відповідних нормах законодавства.

ПриватБанк є найбільшим банком країни зі статутним капіталом понад 206 мільярдів гривень та найбільш прибутковим українським банком. За підсумками 2020 року банк отримав 24,3 мільярдів гривень прибутку, а за останні три роки направив до бюджету у якості дивідендів 55,4 мільярдів гривень. Постійно користуються послугами ПриватБанку більше ніж 18 мільйонів українців, з яких понад 13 мільйонів – через Приват24. У банку працює понад 22 тисячі працівників.

Над проєктом працювали команда судової практики у складі партнера Олени Сукманової, радника Олексія Колтка, старшого юриста Сергія Противня, юриста Олени Солонської та Жанни Заєць, молодшого юриста Владислава Штагера та команда корпоративної практики у складі партнера Олександра Ніколайчика, старших юристів Оксани Даскалюк та Михайла Гринишина, юристів Костянтина Заблоцького, Тетяни Дивак та Дар’ї Карленко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше