close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Січня 2022

Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси Sistema Prosecco у Верховному суді

Команда інтелектуальної власності Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси Sistema Prosecco у справі  щодо географічного зазначення (ГЗ) Prosecco у Верховному Суді. Це прецедентне рішення у сфері захисту прав інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції.

Хоча Антимонопольний комітет України виніс рішення на користь Sistema Prosecco, захищаючи оригінальних італійських виробників ігристого вина, апеляційний суд зайняв протилежну позицію.

Проте, Верховний Суд скасував рішення апеляційного суду і виніс остаточне рішення на користь Sistema Prosecco. Верховний Суд розглянув докази на користь Sistema Prosecco, зокрема, опитування споживачів щодо можливості сплутати продукт НВП «Нива» ТОВ з оригінальним італійським брендом. Більше того, Верховний Суд надав пріоритет опитуванням споживачів над висновками судових експертів. Таким чином, заборона на використання позначення «Prosecco», накладена Антимонопольним комітетом України на НВП «Нива» ТОВ, залишається в силі.

Команда інтелектуальної власності Sayenko Kharenko у співпраці з італійським офісом Bird & Bird успішно захистила інтереси Consorzio та надала комплексну юридичну підтримку Sistema Prosecco. Зокрема, здійснювала повний юридичний супровід справи на всіх етапах її розгляду. До проєкту також були залучені представники Посольства Італії в Україні, які надали значну підтримку у захисті інтересів Sistema Prosecco.

В команді Sayenko Kharenko по судовій справі працювали партнер Ярослав Огнев’юк, старший юрист Павло Ковальчук, юристки Христина Іваницька та Наталія Городецька, молодші юристки  Даніїла Зубач та Анастасія Ротаєнко.

Ознайомитися з офіційним пресрелізом Антимонопольного комітету України можна за посиланням.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше