close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
7 Червня 2022

Sayenko Kharenko успішно захистила в судовому порядку права розробників відомого гемостатичного засобу «Кровоспас»

Команда практики інтелектуальної власності Sayenko Kharenko захистила права винахідників гемостатичного засобу «Кровоспас». Так, в 2015 році між групою винахідників та ТОВ «Виробниче об’єднання «ТЕТЕРІВ» (далі «Товариство») укладено договір, відповідно до якого останньому було передано ряд об’єктів інтелектуальної власності, супутніх ноу-хау та відповідну технічну документацію, а також надано право виробляти та продавати гемостатичний засіб «Кровоспас».

Незважаючи на фактичну подальшу комерціалізацію гемостатичного засобу «Кровоспас» та отримання доходів з такої діяльності, Товариство зобов’язань щодо повної оплати розробникам винагороди в розмірі понад 2 млн грн не виконало, що зумовило звернення винахідників до суду за захистом своїх порушених прав та стягнення заборгованості.

Юристи Sayenko Kharenko розробили стратегію захисту прав винахідників у суді, а також підготували та подали усі необхідні заяви щодо суті спору. Також, ними здійснювався проактивний захист прав клієнтів на всіх стадіях судового розгляду справи в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій.

Судову справу супроводжувала команда Sayenko Kharenko у складі партнера Ярослава Огнев’юка, юристів Тетяни Ющенко, Володимира Грунського та Катерини Бумаги.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше