close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Січня 2021

Sayenko Kharenko відстояла інтереси українських науковців-винахідників та відсудила декілька мільйонів гривень роялті

Команда практики інтелектуальної власності Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси українських науковців-винахідників та домоглася в судовому порядку стягнення роялті загальною сумою в декілька мільйонів гривень на їхню користь.

За укладеною з винахідниками в 2015 році ліцензійною угодою, відповідач  отримав виключне право на території України виготовляти кровоспинні засоби, які закуповувалися для потреб української армії військовими шпиталями. Проте, попри успішну реалізацію цього права, ліцензійні платежі винахідникам унікальної технології не сплачувалися.

Команда Sayenko Kharenko відстоювала інтереси науковців-авторів надважливого для країни в сучасних умовах винаходу в судах першої та апеляційної інстанцій. В результаті адвокати Sayenko Kharenko захистили права українських винахідників на отримання ліцензійного платежу за користування належними їм об’єктами права інтелектуальної власності.

21 грудня 2020 року Київський апеляційний суд поставив точку в справі, залишивши рішення Іванківського суду Київської області без зміни – на користь українських винахідників.

Партнер Ярослав Огнев’юк так коментує вдале завершення проєкту: «Наша команда має багато подібних успішних проєктів, проте цій перемозі я радію особливо, адже переоцінити значення винаходу наших клієнтів навряд чи можливо, це життя багатьох врятованих людей».

Над проєктом працювала юрист та адвокат Тетяна Ющенко за стратегічної підтримки партнера та адвоката Ярослава Огнев’юка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше