close
МЕНЮ

Проєкти

25 Липня 2012

Sayenko Kharenko відстояла рішення МКАС при ТПП України у судовому провадженні щодо його оспорювання

Радник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko Олена Перепелинська успішно представила інтереси українського виробника медичної упаковки ТОВ «Укрмедпак» у судовому провадженні щодо оспорювання рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (МКАС). Відповідна ухвала про відмову в задоволенні клопотання турецького боржника Vatan Makina Sanayi ve Ticaret. A.S. про скасування рішення МКАС була винесена Шевченківським районним судом м. Києва 18 липня 2012 року.

У ході судового розгляду судом досліджувалися питання відповідності арбітражної процедури і складу арбітражного суду угоді сторін.

Суперечка між сторонами виникла з договору купівлі-продажу преса для виробництва алюмінієвих ковпачків у зв’язку з неналежною якістю поставленого товару і подальшим усуненням його дефектів.

Раніше арбітражний суд зобов’язав турецького постачальника компенсувати у повному обсязі всі витрати, понесені українським покупцем у зв’язку з усуненням дефектів товару, а також сплатити неустойку.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше