close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
16 Квітня 2019

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ДТЕК ВДЕ у зв’язку з будівництвом Приморської ВЕС потужністю 200 МВт

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ДТЕК ВДЕ, який управляє проєктами ДТЕК у сфері відновлюваної енергетики, у зв’язку з будівництвом ТОВ «Приморська Вітроелектростанція» (Приморська ВЕС) потужністю 200 МВт. ДТЕК ВДЕ зараз – один із найбільших виробників відновлюваної електроенергії в Україні і займає близько 10 % ринку «зелених» потужностей.

27 лютого 2019 року відбувся успішний запуск перших вітрових турбін Приморської ВЕС у Запорізькій області за участю президента України Петра Порошенка. Проєкт Приморської ВЕС стартував в 2011 році. У 2014 році він був припинений у зв’язку зі складною економічною і політичною ситуацією в країні і відновлений в 2017 році. Введення в експлуатацію Приморської ВЕС потужністю 200 МВт очікується восени 2019 року. Вітропарк буде складатися з 52 вітряних турбін виробництва GE.

Команда Sayenko Kharenko консультувала з питань виконання угод на постачання та установку вітрових турбін GE і з конкретних питань, пов’язаних із виконанням договору на поставку обладнання для підстанцій Приморської ВЕС, а також надавала юридичну підтримку під час переговорів з контрагентом.

Директор ТОВ «Приморська Вітроелектростанція» Микола Трефілов прокоментував: «Ми високо цінуємо юридичну підтримку, досвід і знання Sayenko Kharenko, які фірма надавала протягом реалізації проєкту Приморської ВЕС».

Приморська ВЕС – другий проєкт ДТЕК ВДЕ у вітроенергетиці. Щороку ВЕС буде виробляти 650-700 млн. КВт⋅ч «зеленої» електроенергії. Завдяки роботі Приморської ВЕС економія викидів CO2 в атмосферу складатиме 650-700 тис. тонн на рік за рахунок скорочення завантаження традиційних генеруючих підприємств.

Команду Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, очолювала радник Марина Гріцишина під загальним керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше