close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Листопад 2021

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding S.A. під час підписання договору купівлі-продажу АТ «Ідея Банк» (Україна) на користь ПУМБ

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding SA під час підготовки, узгодження та підписання договору купівлі-продажу 100 % акцій АТ «Ідея Банк» (Україна) на користь АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ).

Ідея Банк працює на території України з 1989 року та надає послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу. Пропонує кредити, депозити, платіжні та кредитні картки, а також касово-розрахункові послуги та продукти банківського страхування.

Команда Sayenko Kharenko надала всебічну юридичну підтримку продавцю під час підготовки та узгодження трансакційних документів, а також супроводжувала підписання договору купівлі-продажу сторонами.

«Ми раді, що в черговий раз можемо покластися на юридичну експертизу Sayenko Kharenko у нашому стратегічному M&A проекті. Ми цінуємо їхній професійний підхід та відданість нашій компанії в цій надважливій угоді», – коментує Піотр Качмарек, президент правління Getin Holding S.A.

«Після того, як ми виступали юридичним радником в процесі продажу Ідея Банку у Білорусі та групи компаній Ідея у Румунії цього року, ми раді продовжувати співпрацю з Getin Holding та супроводжувати проєкт тут – в Україні. Ми пишаємося тим, що ми супроводжуємо таку масштабну та складну угоду» – коментує партнер Аліна Плющ.

Getin Holding S.A. – компанія, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Вона є однією з небагатьох польських компаній, яка веде діяльність на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. займається інвестиційною діяльністю, втілюючи проекти як у Польщі, так і за кордоном, зокрема, у Південно-Східній Європі. Група здійснює діяльність у банківському секторі, надає послуги з фінансового посередництва, страхування та лізингу.

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) є одним з найбільших українських універсальних банків із приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк обслуговує понад 1,6 млн. приватних та понад 83 тис. корпоративних клієнтів.

Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працює над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки старшого юриста Михайла Гринишина та юристки Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше