close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 Березня 2020

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником щодо продажу мажоритарного пакету акцій групи Люксоптика та створення спільного підприємства з EssilorLuxottica

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії OH Holding Limited щодо продажу 51 % акцій групи компаній Люксоптика (надалі – Люксоптика) і створення спільного підприємства з Essilor Nederland Holding BV, дочірньою компанією EssilorLuxottica, найбільшим гравцем на світовому ринку оптичних виробів.

Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід угоди на стороні продавця, в тому числі структурування угоди, підготовку та узгодження трансакційних документів, супроводження передпродажної реструктуризації цільового бізнесу, допомогу в реалізації положень угоди, зокрема, отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію, координацію дій сторін на етапі виконання умов до закриття та безпосередньо під час закриття угоди.

EssilorLuxottica – світовий лідер із виробництва та реалізації офтальмологічних лінз, оправ і сонцезахисних окулярів. Компанія була створена в результаті знакового злиття піонерів індустрії –  компаній Essilor та Luxottica. Портфель брендів компанії представлений відомими торговельними марками окулярів, в тому числі Ray-Ban, Oakley, Burberry, Emporio Armani, Valentino, Scuderia Ferrari, Prada, Versace, а також брендами контактних лінз, зокрема Varilux та Transitions.

Люксоптика є найбільшим українським гравцем на ринку оптової та роздрібної торгівлі окулярами, який надає своїм клієнтам комплексні офтальмологічні послуги, що включають перевірку зору, консультації офтальмолога, апаратне лікування зору, а також виготовлення та ремонт окулярів.

«Ми раді оголосити про успішне завершення цієї знакової угоди з EssilorLuxottica, в результаті якої спільне підприємство буде керувати близько 190 роздрібними магазинами в Україні та, безумовно, отримає конкурентну перевагу завдяки поєднанню унікального досвіду EssilorLuxottica в офтальмологічній галузі і нашого всебічного розуміння особливостей локального ринку», – прокоментувала Інна Коваль, юридичний радник Олега Калашнікова, мажоритарного акціонера компанії OH Holding Limited.

Корпоративну команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та юрист Ільгар Гахраманов за підтримки юристів Юрія Дмитренка, Миколи Лихогляда та Ангеліни Данилейко. Старший юрист Юлія Куйда та юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного права під керівництвом партнера Володимира Саєнка. Партнер Світлана Мусієнко та юрист Юрій Дмитренко консультували з податкових питань. Партнер Аліна Плющ та старший юрист Дмитро Рябікін консультували з питань іноземних юрисдикцій.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше