close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
6 Грудня 2021

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником UK Export Finance щодо надання Україні кредиту на суму до 21 мільйонів фунтів стерлінгів для закупівлі наборів для проведення ПЛР-досліджень

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права Державного секретаря Її Британської Величності, що діє через Департамент з гарантування експортних кредитів (Агентство експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF)) стосовно надання кредиту Україні на суму до 21 мільйону фунтів стерлінгів.

Метою кредиту є фінансування закупівлі чотирьох мільйонів діагностичних наборів для проведення ПЛР-досліджень. Контракт на поставку наборів для проведення ПЛР-досліджень укладено в рамках чинного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Державним секретарем Її Британської Величності, що діє через UKEF, яким визначаються загальні принципи та умови співпраці.

Агентство експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) є експортно-кредитним агентством та урядовим департаментом, яке підзвітне Державному секретарю з міжнародної торгівлі та Парламентському заступнику державного секретаря з питань експорту та здійснює свою діяльність за погодженням із Казначейством ЇЇ Величності.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі партнера Антона Коробейнікова, юристів Олеся Трачука, Владислави Міцай та Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше