close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
11 Жовтня 2021

Sayenko Kharenko виступила радником Bel Group щодо завершення угоди з продажу її українського бізнесу компанії Lactalis

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Bel Group у зв’язку з продажем 100 % акцій ПАТ «Бель Шостка Україна» (Бель Шостка) на користь Lactalis. Відчуження українських активів Bel Group відбулось в рамах більшої угоди, за умовами якої Bel Group передає свій бізнес у Нідерландах (Royal Bel Leerdammer BV), Італії (Bel Italia SpA), Німеччині (Bel Deutschland GmbH), Україні (Бель Шостка) в обмін на належні Lactalis 23,16% акцій Bel (Трансакція). Раніше Sayenko Kharenko консультувала Bel Group з різних питань українського законодавства у зв’язку з цією Трансакцією, що сприяло початку ексклюзивних переговорів між Bel та Lactalis 19 березня 2021 року.

Команда Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід української частини Трансакції, зокрема, консультування з різних питань корпоративного права, відкриття рахунків у цінних паперах в депозитарній установі, звільнення посадових осіб та передачу акцій Бель Шостки на користь Lactalis. Раніше фірма консультувала Bel Group зі складних питань корпоративного та податкового права, структурування української частини Трансакції і отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

Linklaters (Париж) виступала в якості глобального радника Bel Group, у той час як Freshfields Bruckhaus Deringer (Париж) представляла Lactalis. BNP Paribas і Perella Weinberg Partners та Oppenheimer виступили в якості глобальних фінансових радників Bel Group.

Голова ради директорів і генеральний директор Bel Group Антуан Ф’єве прокоментував: «Я дуже радий успіху цієї трансакції. По-перше, вона відкриває нові перспективи для підприємств Бель Шостка і Leerdammer, і я хочу подякувати кожному працівнику і побажати їм усього найкращого в майбутньому, адже їхня сумлінна праця протягом останніх 20 років стала основою для успіху цих брендів. По-друге, це новий крок для нас, що підсилює нашу модель незалежного сімейного бізнесу – ключовий чинник нашого успіху з самого початку існування компанії. Тепер ми можемо спрямувати всі зусилля на реалізацію нашої стратегії, пропонуючи збалансовані молочні, фруктові і рослинні продукти відповідно до нашої корпоративної місії – виступати за здорове і відповідальне харчування для всіх».

Bel Group – світовий лідер у виробництві фірмових сирів і ключовий гравець на ринку здорових закусок. В її портфель входять такі всесвітньо відомі бренди, як The Laughing Cow®, Kiri®, Mini Babybel®, Boursin®, а також близько 20 місцевих брендів (включаючи Shostka®), що допомогли Bel Group забезпечити виручку в розмірі 3,46 мільярда євро в 2020 році.

Lactalis – французьке сімейне підприємство, засноване в 1933 році в Лавалі, постачальник молочних продуктів №1 у світі. Lactalis відомий такими брендами, як Président, Galbani і Parmalat.

Команду Sayenko Kharenko з питань корпоративного права та M&A, яка працювала над Трансакцією, очолювали старший юрист Ільгар Гахраманов та юрист Микола Лихогляд, за підтримки юристів Зарини Халімон, Костянтина Заблоцького та молодшого юриста Назарія Пилипчука, під загальним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

 

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше