close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 Червня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник Добробут із питань придбання медичної мережі Доктор Сем

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником медичної мережі Добробут, лідера галузі охорони здоров’я в Україні (Добробут), і її акціонерів щодо придбання мережі клінік, що об’єднує три клініки в Києві під торговою маркою «Доктор Сем» (Доктор Сем).

Ця угода стала черговим кроком Добробут до розширення її присутності на українському ринку медичних послуг після придбання медичного центру Борис у 2019 році. В результаті угоди клініки Доктор Сем будуть інтегровані в мережу Добробут, що дозволить пацієнтам обох мереж користуватися високоякісними медичними послугами та інноваційним підходом.

Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід угоди на стороні покупця, в тому числі структурування угоди, складання та погодження трансакційних документів, консультування з юридичних питань до і після завершення трансакції.

Добробут є провідним гравцем української галузі охорони здоров’я, що надає високоякісні медичні послуги в Києві з 2001 року. У 2019 медична мережа залучила фінансування від інвестиційного фонду Horizon Capital, завдяки чому їй вдалося розширити свою присутність на українському ринку медичних послуг і підвищити якість її послуг. Транскаційну команду Добробут очолила Інна Коваль, юридичний радник мажоритарного акціонера Добробут. Голова юридичного департаменту Добробут Марина Кравчук очолила внутрішню юридичну команду.

Доктор Сем – приватна мережа медичних центрів, що об’єднує три багатопрофільні клініки, які надають широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей.

Команду Sayenko Kharenko очолив юрист Ільгар Гахраманов за підтримки юриста Юрія Дмитренка та молодшого юриста Ангеліни Данилейко під керівництвом партнера Олександра Ніколайчика. Ігор Помаз під керівництвом партнера Володимира Саєнка консультував з питань антимонопольного права.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше