close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 Червня 2021

Sayenko Kharenko виступила радником Getin Holding S.A. під час підписання договору купівлі-продажу щодо компаній групи Idea Bank у Румунії

Sayenko Kharenko виступила провідним юридичним радником Getin Holding S.A. під час підписання договору купівлі-продажу 100 % акцій групи румунських компаній, що працюють під брендом IDEA, а саме: Idea Bank Romania, Idea Investment, Idea Leasing IFN та Idea Broker de Asigurare, на користь Banca Transilvania S.A.

Idea Bank Romania надає послуги фізичним особам, а також малому та середньому бізнесу. Банк пропонує кредити, депозити, випускає платіжні та кредитні картки, а також надає розрахунково-касові послуги та страхові продукти. Idea Leasing IFN надає лізингові послуги компаніям, що працюють у сфері фінансового лізингу рухомого майна (включно з фінансуванням покупки нерухомості) для малих і середніх підприємств. Станом на кінець 2020 року активи групи IDEA в Румунії склали 2,85 мільярда румунських леїв. Штат компанії – 530 співробітників, вона має 46 підрозділів, обслуговуючи понад 60 тисяч клієнтів. Загальна сума угоди становить 213 мільйонів румунських леїв (близько 43 мільйонів євро).

Команда Sayenko Kharenko надавала всебічну юридичну підтримку на стороні продавця під час підготовки та узгодження документів щодо угоди, а також супроводжувала підписання трансакційних документів сторонами. Умови передачі акцій включають: (i) отримання безумовного дозволу румунського антимонопольного органу та згоди Вищої ради національної оборони Румунії (Consiliul Suprem de Apărare a Ţării) на угоду; (ii) отримання згоди Національного банку Румунії; і (iii) отримання дозволу Управління фінансового нагляду Румунії (Autoritatea de Supraveghere Financiara) на зміну акціонера Idea Broker de Asigurare.

«Я дуже радий працювати з Sayenko Kharenko над угодою в ці важкі часи пандемії. Над угодою працювали майже десять сторін із п’яти юрисдикцій. Sayenko Kharenko відмінно впоралася з супроводженням проєкту, що вимагало оперативної координації в декількох юрисдикціях. Вони не тільки забезпечили юридичний супровід на найвищому рівні в області M&A, а й забезпечили величезний внесок в успіх операції, сприяючи підписанню неперевершеними швидкістю, енергією та лідерством», – коментує Пьотр Мялковський, (Piotr Miałkowski), Віце-президент Правління Getin Holding S.A.

Партнер Аліна Плющ коментує: «Після нашого успішного супроводу нашою командою на початку цього року угоди з продажу Getin Holding Ідея Банк в Республіці Білорусь для нас велика честь продовжувати співпрацю з Getin Holding і надавати юридичну підтримку в зв’язку з їхніми проєктами в Європейському Союзі. Ця угода незвичайна і примітна для вітчизняного юридичного ринку тим, що українська юридична фірма вперше була залучена в якості провідного консультанта для координації угоди за участі сторін із кількох країн-членів Європейського Союзу».

Група Getin Holding Group котирується на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Це одна з небагатьох польських фінансових груп, що працюють на міжнародних ринках, зокрема в Східній і Південній Європі. Група Getin Holding Group працює в сфері роздрібних банківських послуг, лізингу, брокерських послуг, факторингу і консалтингу.

Banca Transilvania – найбільший румунський банк, у якого понад 3,2 мільйона клієнтів, понад 9 тисяч співробітників і 500 відділень, що робить його найбільшою фінансовою групою в Південно-Східній Європі.

Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки юриста Ярослави Чернищук. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше