close
МЕНЮ

Проєкти

5 Серпня 2008

Sayenko Kharenko виступила радником міжнародних інвестиційних банків у зв’язку із консорціумним кредитом ВАТ АБ «Укргазбанк»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником організаторів ING Bank N.V. та Standard Bank Plc у зв’язку із наданням консорціумного кредиту ВАТ АБ «Укргазбанк» на суму 23 мільйони доларів США. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR+3,25% річних.

Кредит було надано строком на 1 рік. ВАТ АБ «Укргазбанк» планує направити отримані кошти на фінансування торгових операцій корпоративних клієнтів.

На сьогодні ВАТ АБ «Укргазбанк» є однією з найбільш надійних та динамічних фінансових структур України, яка вже протягом десяти років успішно функціонує на ринку банківських послуг. Банк активно розвивається, як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку так і шляхом територіальної експансії.

Sayenko Kharenko вже неодноразово супроводжувала надання консорціумних кредитів українським банкам. В 2007-2008 роках Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних інвестиційних банків у зв’язку із наданням консорціумних кредитів 15 українським банкам, включаючи найбільші консорціумні кредити, надані Райффайзен Банку Аваль, УкрСиббанку та Укрсоцбанку.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше