close
МЕНЮ

Проєкти

24 Вересня 2008

Sayenko Kharenko виступила радником міжнародних інвестиційних банків у зв’язку із консорціумним кредитом ВАТ Банк «Фінанси та Кредит»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником, організаторів Bayerische Landesbank, Banco Finantia та Standard Bank Plc у зв’язку із наданням консорціумного кредиту ВАТ Банк «Фінанси та Кредит» на суму 42,5 мільйонів доларів США. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR+1,95% річних.

Кредит було надано на 1 рік, отримані кошти будуть направлені ВАТ Банк «Фінанси та Кредит» на фінансування торгових операцій корпоративних клієнтів.

ВАТ Банк «Фінанси та Кредит» входить до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ та до десятки найбільших банків України за обсягом акціонерного капіталу.

Sayenko Kharenko вже неодноразово супроводжувала надання консорціумних кредитів українським банкам. В 2007-2008 роках Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних інвестиційних банків у зв’язку із наданням консорціумних кредитів 15 українським банкам, включаючи найбільші консорціумні кредити, надані Райффайзен Банку Аваль, Укрсіббанку та Укрсоцбанку.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше