close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Серпня 2008

Sayenko Kharenko виступила радником міжнародних інвестиційних банків у зв’язку з консорціумним кредитом ВАТ «Надра Банку»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником організаторів Bayerische Landesbank та Standard Bank Plc у зв’язку з наданням консорціумного кредиту Надра банку на суму 55 мільйонів доларів США. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR+1,50% річних.

Отримані кошти будуть направлені Надра Банком на фінансування торгових операцій корпоративних клієнтів.

ВАТ «Надра Банк» входить до десятки найбільших банків України. Банк має одну з найпотужніших регіональних мереж і активно працює на ринку роздрібних банківських послуг.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Назара Чернявського, юриста Юрія Драганчука, під керівництвом партнера Михайла Харенка.

Sayenko Kharenko вже неодноразово супроводжувала надання консорціумних кредитів ВАТ «Надра Банку». Так в червні та листопаді 2007 року Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних інвестиційних банків Standard Bank, RZB, Bayern LB та Fortis у зв’язку з наданням кредитів ВАТ «Надра Банку» на суму 85 та 130 мільйонів доларів США відповідно.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше