close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Серпня 2020

Sayenko Kharenko виступила радником Orexim із питань фінансування в розмірі 36 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko виступила радником Orexim Group (Orexim) із питань забезпеченого фінансування в розмірі 36 мільйонів доларів США, наданого Експортно-імпортним банком Кореї (KEXIM) для Grain Terminal Holdings, спільного підприємства Posco International і Orexim, розташованого в Сінгапурі.

Orexim займається експортом сільгосппродукції та надає портові та логістичні послуги. Із невеликої торгової компанії, заснованої в 2004 році, Orexim перетворилася на велику компанію з більш ніж 1 000 співробітників.

У 2019 Sayenko Kharenko виступала юридичним радником Orexim із питань продажу контрольного пакета акцій її зернового термінального бізнесу Posco International і створення спільного підприємства. В результаті угоди Posco International стала першою корейською компанією, що має у власності зерносховище за кордоном.

Експортно-імпортний банк Кореї є офіційним експортно-кредитним агентством (ECA), який надає комплексні програми експортного кредитування та гарантій для підтримки корейських підприємств, що ведуть бізнес за кордоном.

Команду фахівців з двох практик Sayenko Kharenko очолили партнери Ігор Лозенко та Олександр Ніколайчик за підтримки юристів Дениса Наконечного та Ільгара Гахраманова.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше