close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
4 Червня 2013

Sayenko Kharenko виступила радником у зв’язку з дебютним випуском єврооблігацій одного з найбільших російських транспортних операторів

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних банків Goldman Sachs, ING і Raiffeisen Bank International, організаторів дебютного випуску єврооблігацій на суму 800 млн. доларів США і додаткового випуску на суму 75 млн. доларів США для надання фінансування ВАТ «Далекосхідне морське пароплавство» (FESCO).

Єврооблігації первинного та додаткового випусків були розміщені двома траншами: єврооблігації на суму 500 млн. доларів США зі ставкою 8% і терміном погашення в 2018 році були доповнені випуском єврооблігацій на суму 50 млн. доларів США, а єврооблігації на суму 300 млн. доларів США зі ставкою 8,75% і терміном погашення в 2020 році – випуском на суму 25 млн. доларів США відповідно.

Ряд дочірніх підприємств і материнська компанія виступили поручителями щодо виплат за єврооблігаціями. Залучені кошти будуть направлені на погашення існуючої заборгованості FESCO і боргу, що виник у зв’язку з придбанням FESCO Групою «Сумма» у грудні 2012 року.

FESCO – один з найбільших російських операторів портових, морських і залізничних транспортних послуг, наразі входить до складу Групи «Сумма».

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старших юристів Ігоря Лозенка та Ірини Бакіної і юриста Марти Гонтарук під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше