close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
19 Червня 2008

Sayenko Kharenko виступила у якості юридичного консультанта BNP Paribas, UBS та Alpha Bank A.E. у зв’язку із випуском єврооблігацій АКІБ «УкрСиббанка»

Sayenko Kharenko консультує менеджерів, BNP Paribas, UBS та Alpha Bank A.E., у зв’язку з випуском облігацій участі у кредиті на суму 250 млн. доларів США (відсоткова ставка – 9,25% з терміном погашення у 2011 році) АКІБ «УкрСиббанку»на умовах програми середньострокових облігацій на загальну суму 2 млрд. доларів США (“Програма”).

Облігації було випущено з метою фінансування наданого АКІБ «УкрСиббанкові» кредиту.

АКІБ «УкрСиббанк» посідає третє місце серед українських банків за розміром активів. Банк проводить активну діяльність на міжнародних ринках капіталу.

Команда Sayenko Kharenko включала радника Назара Чернявського, юристів Антона Коробейникова та Ігоря Лозенкa і працювала під керівництвом партнера Михайла Харенкa.

Sayenko Kharenko визнана лідером у сфері ринків капіталу, згідно з престижним міжнародним рейтингом Chambers Global (2008) та входить до п’ятірки найкращих, відповідно до IFLR 1000 (2008). Sayenko Kharenko регулярно виступає юридичним радником міжнародних фінансових установ у зв’язку із фінансовими та борговими трансакціями УкрСиббанку, включаючи два випуски єврооблігацій у листопаді та липні 2007 року на суму 500 млн. доларів США та 250 млн. доларів США відповідно.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше