close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
10 Серпня 2009

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань найбільшої реструктуризації боргу у банківському секторі України

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних банків HSBC та UBS стосовно трансакціїзі зміни умов та обміну єврооблігацій Альфа-Банку трьох випусків на нові єврооблігації, деноміновані в доларах США. Загальна сума трансакції склала більше 1 мільярда доларів США.

Sayenko Kharenko консультувала HSBC та UBS з питань українського права, у той час, як міжнародна юридична фірма White & Case надавала консультації з англійського права.

Дана трансакція стала найбільшою реструктуризацією боргу у банківському секторі України.

Єврооблігації 2012, що були випущені в результаті пропозицій обміну, будуть формувати окремі випуски до першої дати виплати відсотків, а після цього будуть консолідовані в один випуск.

«Вдале завершення даної трансакції позитивно відзначиться на ліквідності банку, а також зміцнить його відносини з інвесторами. Пропозиція обміну єврооблігацій Алфа-Банку викликала жвавий інтерес на ринку, у зв’язку з тим, що змінені умови обміну єврооблігацій є привабливими для інвесторів»,– коментує партнер Михайло Харенко.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі юриста Антона Коробейнікова, радника Назара Чернявського та партнера Михайла Харенкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше