close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
11 Жовтня 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник Ageas щодо продажу Fortis Life Insurance Ukraine

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Ageas з питань продажу Fortis Life Insurance Ukraine, шостої за розміром компанії на ринку страхування України, компанії Horizon Capital.

16 вересня 2010 року компанія Horizon Capital, один з лідерів ринку управління інвестиційними фондами, заявила про те, що було досягнуто домовленість щодо придбання 100% акцій компанії Fortis Life Insurance Ukraine у її теперішнього власника Ageas.

Трансакція є продовженням політики реструктуризації портфоліо компанії Ageas, внаслідок якої в червні 2010 року було продано турецький бізнес у сфері страхування життя та пенсійного страхування компанії BNP Paribas. Для компанії Horizon Capital придбання Fortis Life Insurance Ukraine є реалізацією стратегічного плану з розвитку бізнесу. Раніше Horizon Capital придбала «MTBank» в Білорусії, «Финкомбанк» в Молдові та «Платинум Банк» в Україні.

Ageas – міжнародна страхова компанія, що входить в топ 20 найбільших страхових компанії Європи. Ageas працює у Бельгії, Великобританії, континентальній Європі та Азії.

Horizon Capital – управляюча компанія, що інвестує в компанії з середнім рівнем капіталізації, високим потенціалом росту та привабливості в Україні та Молдові.

Юристи Sayenko Kharenko мають унікальній досвід супроводу трансакцій та надання юридичних консультацій у сфері страхування, включаючи захист інтересів українських страхових компаній з широкого кола регуляторних та операційних питань. Нещодавній досвід фірми включає: розробку договорів одному з найбільших українських банків та афілійованої страхової компанії; консультування AIG Ukraine щодо виставлених страхових вимог; захист інтересів Generali Garant та PZU Ukraine з питань трудового права. Досвід юристів фірми у страховому секторі також включає проведення юридичного аудиту ряду страхових компаній в ході M&A трансакцій з участю СК «Догмат-Страхування», СК «Українська інноваційна страхова компанія «Інвестсервіс», СК «ТАС», СК «Вексель», СК «ВЕСКО» та інших.

Sayenko Kharenko також консультувала групу компаній Generali Group з питань корпоративної реструктуризації.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала радника Віталія Кравченка, а також інших професіоналів.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше