close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Вересня 2007

Sayenko Kharenko – юридичний радник Barclays Bank у наданні синдикованого кредиту «Укрзалізниці» на суму 550 млн. доларів США

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником британського банку Barclays Bank PLC у зв’язку з наданням синдикованого кредиту на суму 550 млн. доларів США Державній адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці») та шести залізничним підприємтвам в Україні. Відповідний договір було підписано 6 серпня 2007 року у Києві.

Ця угода стала дебютною для «Укрзалізниці» та ознаменувала її вдалий вихід на міжнародний ринок запозичень. Залучені кошти планується витратити на подальший розвиток залізничних компаній в Україні, що передбачає розгонуту програму модернізації залзничного транспорту, зокрема ремонт залізничного полотна та оновлення рухомого складу.

З боку Sayenko Kharenko над угодою працювали юристи Юлія Гетьман, Марина Артемишин та Олександр Ольшанський під керівництвом партнерів Миколи Орлов та Михайла Харенка. З питань англійського законодавства Barclays Bank консультувала міжнародна юридична фірма Lovells LLP.

Коментуючи особливість трансакції, Микола Орлов зазначає: «Ця угода є яскравим прикладом успішного запозичення коштів державною структурою за участі 23 провідних міжнародних фінансових установ. Вигідні умови кредиту, що передбачають значну суму запозичення, низьку відсоткову ставку та прийнятні терміни виплати, надзвичайно важливі для якнайшвидшого оновлення залізничної інфраструктури країни».

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше