close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
26 Лютого 2009

Sayenko Kharenko – юридичний радник Central European Media Enterprises Ltd. щодо покупки 100% пакету акцій каналу КІНО

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права Central European Media Enterprises Ltd. («CME») щодо купівлі 100% акцій каналу КІНО.

СМЕ придбала 100% частку в телеканалі КІНО після виокремлення ліцензій на право мовлення та інших активів каналу КІНО та передачі їх ТОВ «Гравіс Кіно», утвореного шляхом виокремлення із ТОВ «Гравіс», яке раніше управляло каналами КІНО та СІТІ. СМЕ також придбала 100% частку в трьох регіональних телекомпаніях та продала свою частку в каналі СІТІ. Загальна сума, яку СМЕ заплатила за придбану частку, оренду активів та отримання каналом КІНО послуг в перехідний період складає 10 мільйонів доларів США. СМЕ також придбала 10% частку в ТОВ «Главред Медіа» за 12 мільйонів доларів США у одного з його міноритарних учасників.

Мережа мовлення СМЕ включає 22 телеканали, канали платного телебачення, Інтернет-ресурси та інші медійні бізнес-проекти у семи країнах – Болгарії, Хорватії, Чеській Республіці, Румунії, Словаччині, Словенії та Україні – із загальним населенням 97 млн. чоловік. СМЕ є однією з найбільш стрімко розвиваючихся медіа компаній у світі. В Україні СМЕ є власником телеканалу «Студія 1+1», «Студия 1+1 Інтернешнл» та каналу КІНО.

Канал КІНО – український телевізійний розважальний канал, що розпочав свою роботу 1 липня 2006 року. Канал транслює свої передачі 24 години на добу для більш ніж 46,4 млн. мешканців України. Охват мовлення телеканалу є загальнонаціональним та складає 55% завдяки мережі регіональних ліцензій на право мовлення.

Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом партнера Михайла Харенкa і складалася зі старшого юриста Тараса Пригоди та інших спеціалістів фірми.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше