close
МЕНЮ

Проєкти

13 Жовтня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник «Філіп Морріс Україна» з питань захисту бізнес-інтересів у судовому порядку

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ПрАТ «Філіп Морріс Україна» у спорі щодо стягнення заборгованості у розмірі 45 млн. грн. з колишнього дистриб’ютора компанії.

Sayenko Kharenko успішно представляла інтереси ПрАТ «Філіп Морріс Україна» у ряді судових процесів, зокрема у Господарському суді Київської області та Київському апеляційному господарському суді, які винесли рішення на користь ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і зобов’язали дистриб’ютора виплатити борг.

ПрАТ «Філіп Морріс Україна» – провідний виробник тютюнової продукції в Україні, що займає третю частину українського ринку. Центральний офіс компанії знаходиться у Києві, а виробничі потужності та філіали – в дев’яти регіонах України. Філіп Морріс Україна випускає ряд популярних марок сигарет для українського ринку та для експорту, включаючи такі марки, як Parliament, Marlboro, Chesterfield, L&M та Bond Street.

Sayenko Kharenko напрацювала унікальний досвід комплексного вирішення конфліктних ситуацій, захищаючи інтереси клієнтів – провідних компаній та міжнародних банків – у спорах щодо стягнення заборгованості. Наразі фірма супроводжує проекти із стягнення заборгованості на десятки мільйонів доларів США. Практика Sayenko Kharenko у сфері вирішення спорів є однією із провідних у країні (за результатами дослідження Whos Who Ukrainian Law Firms 2011), а також рекомендована у сфері вирішення спорів авторитетним міжнародним рейтингом the Legal 500.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом партнера Сергія Погребного і складалася з радника Ігоря Сухомудренка, старшого юриста Петра Батюка та юриста Олександра Друга.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше