close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
16 Січня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник Групи Cookson щодо корпоративної реструктуризації

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права Групи Cookson щодо корпоративної реструктуризації, включаючи реструктуризацію дочірніх підприємств Групи в Україні.

Корпоративна реструктуризація була частиною роз’єднання об’єднаних раніше компаній Cookson Group Plc. (далі – Група), шляхом відокремлення бізнесу з виробництва витратних матеріалів та створення двох бізнес груп, що належать Vesuvius Plc. та Alent Plc., кожна з яких у майбутньому буде включена до офіційного списку Лондонської фондової біржі.

Над трансакцією працювала низка юридичних радників у різних юрисдикціях, міжнародним юридичним радником виступила юридична фірма Linklaters, що консультувала клієнта, окрім іншого, з питань англійського права. Sayenko Kharenko забезпечила юридичний супровід з питань корпоративного, конкурентного права та оподаткування у зв’язку з реструктуризацією в Україні, а також консультувала клієнта щодо структурування та виконання усіх необхідних дій для успішної реалізації реструктуризації.

Група Cookson є лідером у сфері постачання витратних конструкторських матеріалів для таких галузей як електроніка, автомобілебудування та інших перспективних галузей. Компанія також є лідером у сфері виробництва рідких металів, надаючи повний спектр інженерних послуг, в основному для сталеливарної та ливарної промисловості.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі радника Віталія Кравченко та юриста Олександра Ніколайчика під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше