close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
31 May 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник Групи Разек щодо корпоративної реструктуризації українських дочірніх підприємств

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Групи Разек, одного з європейських лідерів з виробництва і продажу обладнання для оснащення торгових точок (далі – Група), щодо корпоративної реструктуризації дочірніх підприємств Групи в Україні та Росії і розробки ефективної структури корпоративного управління. Трансакція проводилася у чотири етапи в п’яти юрисдикціях – Україні, Росії, Франції, Люксембурзі і Нідерландах.

Крім підготовки трансакційних та внутрішніх корпоративних документів, Sayenko Kharenko також консультувала клієнта з різних питань, пов’язаних з корпоративною реструктуризацією, у сферах корпоративного права, конкурентного права, оподаткування та інвестування. В іноземних юрисдикціях юридичними радниками в ході трансакції виступали кілька юридичних фірм, а саме: Debevoise & Plimpton LLP – з питань французького та російського законодавства, Luther – з питань законодавства Люксембурга і Luminous Tax Matters NV – з питань законодавства Нідерландів.

Разек – французька корпорація з дочірніми підприємствами у Франції та інших країнах (у тому числі в країнах, що розвиваються), що займається розробкою, виробництвом, установкою та сервісним обслуговуванням обладнання для магазинів різного формату.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі радника Дмитра Корбута і юриста Олександра Ніколайчика під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше