close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Лютого 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник групи «TE Connectivity» щодо корпоративної реструктуризації

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права групи «TE Connectivity» щодо значної корпоративної реструктуризації групи.

Трансакція включала 35 кроків за участю 60 компаній групи «TE Connectivity» у більш ніж 20 юрисдикціях. В іноземних юрисдикціях юридичними радниками в ході трансакції виступила низка юридичних фірм, зокрема Sayenko Kharenko тісно працювала з командою Allen & Overy – міжнародної юридичної фірми, яка керувала процесом реструктуризація в цілому і надавала консультації з питань англійського права.

Крім структурування угоди та підготовки внутрішніх корпоративних документів, команда Sayenko Kharenko також консультувала клієнта з різних питань у сферах корпоративного права та конкурентного права, пов’язаних з корпоративною реструктуризацією групи «TE Connectivity» в Україні.

«TE Connectivity» – одна з найбільших світових корпорацій з річним оборотом в 13 мільярдів доларів США, що займається проектуванням і виготовленням більше 500 000 найменувань виробів, призначених для з’єднання та захисту потоків енергії і даних в продукції практично в усіх галузях, включаючи побутову електроніку, енергетику, охорону здоров’я, автомобільну, аерокосмічну та комунікаційну мережі.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі радника Дмитра Корбута та юриста Олександра Ніколайчика під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше