close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 May 2009

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР у зв’язку з наданням субординованого кредиту «Укрексімбанку» на суму 250 млн. доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питання надання субординованого кредиту на суму 250 мільйонів доларів США АТ «Державний експортно-імпортний банк України» («Укрексімбанк»). Даний кредит є найбільшою одноразовою інвестицією ЄБРР в Україні.

Кредит, наданий строком на 10 років, призначений для поповнення капіталу ІІ рівня, не тільки зміцнить базу капіталу АТ «Укрексімбанк», а й підтримає безперервне фінансування українських підприємств. Частина кредиту, до 50 мільйонів доларів США, буде використовуватися для фінансування проектів підвищення енергоефективності підприємств. Передбачається також, що ще не менше 50 мільйонів доларів США буде виділено экспортоорієнтованим компаніям України. На думку банківських аналітиків, здійснення цієї важливої трансакції допоможе поліпшити загальну довіру ринку до українського банківського сектору.

Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на листопад 2008 року ЄБРР виділив понад 3,97 мільярди євро, які було направлено на більш ніж 163 проекти.

Державний експортно-імпортний банк України – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі радника Назара Чернявського та партнера Михайла Харенка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше