close
МЕНЮ

Проєкти

25 Жовтня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник одного з лідерів світової індустрії розваг у зв’язку із запуском його першої мобільної програми в Україні

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником одного з лідерів світової індустрії розваг у зв’язку із запуском його першої мобільної програми для перегляду фільмів в Україні. Ця програма спеціально розроблена для українських споживачів і дозволяє завантажувати, зберігати і дивитися фільми на пристроях Apple.

Юридичний супровід Sayenko Kharenko включав консультації з питань українського права, пов’язаних із запуском програми, в тому числі з питань використання прав інтелектуальної власності, оподаткування, захисту персональних даних, питань рекламного законодавства, а також окремих питань захисту прав споживачів (зокрема, відображення імперативних норм українського законодавства в ліцензійному договорі з кінцевим користувачем).

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі партнера Назара Чернявського та радників Наталії Микольської і Світлани Хеди.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше