close
МЕНЮ

Проєкти

18 Квітня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник провідного світового виробника оптичних приладів

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми Sayenko Kharenko виступила юридичним радником провідного світового виробника оптичних приладів з питань договірного структурування дистрибуції в Україні.

Юриcти Sayenko Kharenko консультували клієнта щодо проекту договору дистрибуції та проекту договору про надання послуг, які будуть укладені з українськими дистриб’юторами; а також щодо зв’язаних юридичних питань (зокрема щодо захисту прав інтелектуальної власності, відповідальності за якість товару, вибору оптимальних умов поставки, митних і податкових питань і т.д.). Також юриcти Sayenko Kharenko вносили зміни у вищевказані проекти з метою забезпечити їх виконання в Україні і розробляли договір поставки, який буде використовуватися для імпорту товару в Україну.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі радника Наталії Микольської і юриста Анжели Махінової під керівництвом партнера Тетяни Сліпачук.

Юристи практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko мають бездоганну репутацію серед клієнтів та колег, а також рекомендовані провідними рейтингами у сфері міжнародної торгівлі, включаючи Who’s Who Legal, Ukrainian Law Firms 2012 (видавництво «Юридична практика»). Юристи практики є експертами Інституту Міжнародної Дистрибуції (IDI) з питань агентського представництва, дистрибуції та франчайзингу в Україні.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше