close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Липня 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник розміщення єврооблігацій компанії Метінвест

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права міжнародних банків  BNP Paribas, Credit Suisse, ING, Royal Bank of Scotland та «ВТБ Капітал» стосовно першого випуску єврооблігацій Метінвест. Єрооблігації обсягом 500 мільйонів доларів США і строком погашенням випуску 20 травня 2015 року були продані з купонною ставкою 10,25%.

Ця трансакція стала ще одним успішним випуском єврооблігацій українським емітентом після тривалої перерви у зв’язку з фінансовою кризою.

«Ми вважаємо беззаперечним досягненням те, що наша фірма супроводжувала всі випуски єврооблігацій українськими емітентами цього року, серед яких випуски єврооблігацій Державним експортно-імпортним банком України, компаніями ДТЕК та Миронівський Хлібопродукт. Випуск єврооблігацій Метінвестом вимагав значної уваги з боку юристів, враховуючи, що це був дебютний випуск єврооблігацій Метінвестом за правилом 144А. Приємно зазначити, що робота нашої команди була організована ефективно, і всі поставлені завдання виконані вчасно», –коментує Назар Чернявський, партнер.

Метінвест – міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Виробничі потужності підприємств Групи Метінвест дозволяють не тільки повністю задовольняти власні потреби в сировині, рідкій сталі і напівфабрикатах, але й забезпечувати значну частину українських і європейських підприємств, а також металургію Азії. Акціонерами Групи Метінвест є Група СКМ і група компаній «Смарт-холдинг».

Команда юридичної фірми Sayenko Kharenko, що брала участь у проекті: Михайло Харенко, партнер; Назар Чернявський, партнер; Юрій Драганчук, юрист.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше