close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 Червня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо дебютного випуску єврооблігацій компанією Ferrexpo на суму 500 млн. доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права щодо дебютного випуску єврооблігацій компанією Ferrexpo на суму 500 млн. доларів США.

UBS Limited, J.P. Morgan Securities LTD та Morgan Stanley & Co. International Plc. виступили організаторами випуску єврооблігацій згідно з правилом 144А/RegS. Ferrexpo AG та Ferrexpo plc виступили в якості гарантів, ВАТ «Полтавський ГОК» – в якості поручителя випуску.

Єврооблігації були випущені з доходністю 7,875% та строком погашення 7 квітня 2016 року. Це найнижча процентна ставка, якої вдалося досягти компанії з українськими активами за період з 2005 року при розміщенні боргових паперів, що демонструє якість залізної руди, що видобувається компанією Ferrexpo. Дане довгострокове фінансування є передумовою для подальшого розвитку Ferrexpo згідно загальної стратегії розвитку компанії, як виробника залізнорудних окатишів світового класу.

Sayenko Kharenko супроводжувала більшість випусків єврооблігацій українськими компаніями у 2010 та 2011 роках, включаючи перший випуск єврооблігацій, деномінованих у гривні ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», дебютні випуски ДТЕК та «Метінвест Холдинг».

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського, юристів Юрія Драганчука, Ірини Бакіної та Ореста Матвійчука.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше