close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
12 Липня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо IPO одного з лідерів на ринку аутсорсингу у сфері ІТ

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником UBS, Credit Suisse, J.P. Morgan, VTB Capital та Cowen and Company, спільних букраннерів публічного розміщення акцій компанією Luxoft Holding, Inc (далі – Luxoft), провідного постачальника ІТ-послуг у країнах Центральної та Східної Європи.

Близько 12,5% акцій компанії були запропоновані інвесторам на Нью-Йоркскій фондовій біржі за ціною 17 доларів США за акцію. В ході IPO були продані 4 705 880 акцій (включаючи додаткові акції), що дозволило залучити близько 69,7 мільйонів доларів США. Таким чином, компанії Luxoft вдалося залучити 35 мільйонів доларів США, що більше ніж планувалось залучити при підготовці до IPO (31,1 мільйон доларів США).

Вдалий вихід Luxsoft на міжнародні ринки акціонерного капіталу демонструє високу зацікавленість до швидкозростаючого сектору ІТ, незважаючи на стан глобальної економіки та складні умови на світових ринках.

Luxoft — провідний постачальник послуг з розробки програмного забезпечення та провідних ІТ-рішень для клієнтів зі всього світу. В основному компанія працює з крупними транснаціональними корпораціями. Українська дочірня компанія Luxoft є лідером на ринку аутсорсингу у сфері ІТ в регіоні. На даний момент до проектів Luxoft в Україні залучені понад 2400 людей, обслуговуючих понад 40 компаній – лідерів світового ринку.

Юридичний супровід проекту здійснювали старший юрист Юрій Драганчук та юрист Ольга Коверник, під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше