close
МЕНЮ

Проєкти

4 Липня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо надання фінансування для пілотного проекту у сфері відновлювальних джерел енергії компанії ДТЕК на суму 107 мільйонів євро

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Landesbank Berlin AG (далі – Landesbank Berlin) з питань українського права щодо надання експортного фінансування на суму 107 мільйонів євро для придбання та введення у дію 30 вітрових турбін дочірньою компанією ДТЕК – ТОВ «Вінд Пауер» (далі – Вінд Пауер), що працює у сегменті «зеленої» енергетики.

Турбіни буде встановлено у пілотному проекті «Вінд Пауер» (ДТЕК) – Ботієвської ВЕС потужністю 200 МВт, що розташована у Запорізькій області. Очікується, що першу чергу Ботієвської ВЕС буде запущено в експлуатацію у грудні 2012 року.

Sayenko Kharenko має значний досвід ведення проектів за участі найбільших українських та міжнародних компаній у паливно-енергетичній сфері (ДТЕК, Contour Global, TNK-BP, Shelton Petroleum, JKX Oil & Gas, ВАТ «Укртранснафта», Cadogan Petroleum, MND Exploration and Production, ЗАТ «Нафтогазвидобування», НАК «Нафтогаз України»). Sayenko Kharenko входить до п’ятірки найкращих юридичних консультантів в Україні у сфері енергетики та природних ресурсів згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012.

Landesbank Berlin – один із найбільших комерційних банків Німеччини, а також материнська компанія банків Berliner Sparkasse та Landesbank Berlin.

Винд Поуэр – дочірня компанія ДТЕК, найбільшої приватної вертикально-інтегрованої енергетичної компанії України. Портфель проектів ДТЕК у сфері вітроенергетики складає приблизно 1200 МВт, що є безпрецедентним не тільки для ДТЕК, але і для енергетики України в цілому.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського та юриста Ігоря Лозенка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше