close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Лютого 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо надання синдикованого кредиту Ferrexpo plc

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Ferrexpo plc з питань українського права у зв’язку з отриманням синдикованого кредиту на суму 350 мільйонів доларів США, наданого строком на 3,5 роки, з датою виплати – 31 березня 2014 року.

Deutsche Bank виступив координатором, уповноваженим лід-менеджером та єдиним букраннером при наданні фінансування разом з 11 іншими провідними фінансовими установами, включаючи ABN AMRO, Credit Suisse, Societe Generale, JP Morgan, UBS, BNP Paribas та інші.

Залучені кошти дозволять компанії Ferrexpo при збереженні її фінансової гнучкості здійснювати ключові проекти з розширення.

Ferrexpo plc – гірничо-видобувна компанія, з головним офісом у Швейцарії та активами в Україні. Компанія спеціалізується на видобуванні залізної руди кар’єрним способом, а також виробництві залізорудних окатишів, які використовуються при виробництві сталі.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі юристів Юрія Драганчука, Ігоря Лозенка та Ірини Бакіної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше