close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Листопад 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо придбання фондом Abris Capital Partners ритейлових активів в Західній Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Abris Capital Partners з питань українського законодавства щодо придбання ключових активів ритейлового бізнесу «Торгового Світу» у тернопільського дистриб’ютора, компанії «Ровекс».

Компанія «Ровекс» вирішила сконцентруватися на оптовому напрямі свого бізнесу та продала мережу «Торговий Світ». Активи були придбанні шляхом взаємозаліку банківських кредитів ряду українських банків.

17 магазинів мережі «Торговий Світ» будуть ребрендовані під «Барвінок», ритейлера у сегменті продовольчих товарів на Західній Україні, власником якого є Abris. Таким чином, мережа «Барвінок» нараховує 43 супермаркети та в перспективі планує стати лідером в західному регіоні України.

Abris Capital Partners є провідним незалежним фондом, що спеціалізується на приватних інвестиціях у компанії середнього бізнесу країн Центральної та Східної Європи. Заснований у 2007 році, Abris інвестує у компанії середнього бізнесу, які можуть скористатися додатковим фінансуванням  та управлінською експертизою, як на стратегічному, так і на операційному рівні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала радника Дмитра Корбута, а також юристів Юлію Губарєву та Максима Назаренкa. Обсяг робіт Sayenko Kharenko також включав консультування клієнта з питань передачі прав на об’єкти інтелектуальної власності. 

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше