close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Лютого 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо придбання «Хоум Кредит Банк» (Україна)

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Platinum Bank з питань українського законодавства щодо придбання «Хоум Кредит Банк» (Україна) у теперішнього власника Home Credit B.V.

Завдяки цій угоді Platinum Bank продовжить розвиток послуг роздрібного та малого і середнього банківського бізнесу (МСБ) в Україні. Після процесу інтеграції всі роздрібні послуги будуть представлені під брендом Platinum Bank, у той час як бренд «Хоум Кредит Банк» (Україна) залишить український ринок.

Дане придбання забезпечить Platinum Bank суттєву синергію та дозволить значно прискорити зростання банку в Україні. Крім цього, угода також зміцнить позиції банку на ринку, що в свою чергу стане корисним для акціонерів і клієнтів.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko також включав проведення юридичного аудиту (due diligence) об’єктів інтелектуальної власності та ліцензійних договорів компанії, що придбавалася. 

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала радника Дмитра Корбута та юриста Сергія Казмірчука.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше