close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
30 May 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо випуску єврооблігацій на суму 750 млн. доларів США провідним агрохолдингом України

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних банків J.P. Morgan, Morgan Stanley і VTB Capital, організаторів випуску єврооблігацій на суму 750 млн. доларів США компанією MHP SA (далі – MHP), холдинговою структурою провідної української агропромислової групи «Миронівський Хлібопродукт».

Новий випускзі ставкою 8,25% і терміном погашення у 2020 році супроводжувався також пропозицією про викуп існуючих єврооблігацій MHP на суму 580 млн. доларів США зі ставкою 10,25% і терміном погашення у 2015 році.

MHP став першим українським агрохолдингом, що випустив єврооблігації у 2013 році. Залучені кошти будуть направлені на погашення короткострокової заборгованості, збільшення земельного банку і підвищення загальної ліквідності компанії.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старших юристів Ігоря Лозенка та Ірини Бакіної, юристів Марти Гонтарук та Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше