close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Січня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо злиття компаній Unimilk та Danone

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Unimilk з питань українського законодавства щодо злиття компаній Unimilk та Danone CIS. Сума трансакції – 1,5 мільярди євро.

В результаті трансакції Danone отримує контроль над 57,5% спільного підприємства. Акціонери Unimilk володіють 42,5% акцій новоствореної компанії.

Дана трансакція значно змінила становище на риках Росії, Білорусі, Казахстану та України. В результаті злиття Danone – Unimilk стала лідером ринку молочної продукції в СНД в цілому, та в Росії, зокрема, де нова компанія охоплюватиме 21% ринку та займатиме стійкі позиції у швидкозростаючих, високоприбуткових сегментах.

Danone – одна з найуспішніших компаній-виробників здорових продуктів харчування, входить до рейтингу Fortune 500. Danone об’єднує понад 160 заводів у 120 країнах світу на п’яти континентах. Компанія є лідером у 4 сферах: виробництво свіжих молочних продуктів, бутильованої води, дитячого харчування та продуктів здорового харчування.

Unimilk – друга найбільша в Росії компанія-виробник молочних продуктів та дитячого харчування. Заснована у 2002 році, компанія об’єднує 28 заводів в Росії, Україні та Білорусі. Unimilk володіє провідним брендом молочної продукції на ринку СНД – «Простоквашино», та займає стійкі позиції у всіх сегментах ринку.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Віталія Кравченкa та юриста Івана Комахи під керівництвом партнера Володимира Саєнкa. Старший юрист Дарія Валявська працювала над питаннями інтелектуальної власності.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше