close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
28 Вересня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник телеканалу «Тоніс» щодо продажу корпоративних прав

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником учасників телеканалу «Тоніс», найстарішого приватного каналу на території колишнього СРСР, щодо продажу корпоративних прав.

Юристи практики вирішення спорів Sayenko Kharenko надавали консультації клієнту зокрема щодо питань підготовки до продажу корпоративних прав, що включала корпоративну реорганізацію, реструктуризацію заборгованості, захист інтересів акціонерів у понад 40 судових процесах у судах всіх інстанцій. Судовий захист клієнта також включав питання звернення стягнення на цінні папери, що перебували у заставі у АКБ «Трансбанк».

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом партнера Сергія Погребного і складалася зі старшого юриста Сергія Смірнова та юристів Антона Жданова, Анастасії Сперкач.

Команда судової практики Sayenko Kharenko супроводжувала більш ніж 10% всіх найбільших публічних судових процесів в Україні згідно з рейтингом «Найбільші судові процеси в Україні» видавництва «Юридична практика». Провідні українські та міжнародні рейтинги (ULF 2011, PLC Which Lawyer?, The Legal 500) називають Sayenko Kharenko серед найкращих юридичних фірм України у сфері вирішення спорів.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше