close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
22 Квітня 2009

Sayenko Kharenko – юридичний радник TUI Travel PLC у зв’язку з придбанням туроператора «Вояж-Київ»

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права компанії TUI Travel PLC у зв’язку з придбанням київського туроператора «Вояж-Київ», що працює під торговою маркою «Галопом по Європах».

Міжнародна туристична компанія TUI Travel PLC і російська інвестиційна компанія C-Груп Капітал Менеджмент Лімітед (C-Груп) спільно зі своїми афілійованими компаніями недавно підписали остаточну угоду про створення спільного підприємства, метою якого є розвивати свою присутність на ринку туристичних послуг в Росії і країнах СНД. Спільне підприємство також придбає контрольні пакети акцій у ряді активів двох ключових туроператорів та туристичних агентських груп у Росії та Україні.

TUI Travel PLC є провідною міжнародною туристичною компанією, що працює в понад 180 країнах світу і надає послуги більш ніж 30 мільйонам клієнтів.

«Вояж-Київ» є туроператором і туристичною агентської групою з головним офісом у Києві. Заснована у 1997 році, компанія включає в себе такі бренди, як «Вояж-Київ» і «Галопом по Європах».

Команда юристів Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі радників Дмитра Корбута та Світлани Хєди, юристів Івана Комахи, Ольги Коверник і Юлії Губарєва, під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше