close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Квітня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у сфері ІВ щодо ребрендингу провідної української страхової компанії

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань права інтелектуальної власності (ІВ) шостої за розміром компанії на ринку страхування України щодо її ребрендингу.

У результаті ребрендингу компанія отримала назву Fidem Life. Команда Sayenko Kharenko у складі юристів у сфері ІВ та патентних повірених забезпечила юридичну підтримку проекту та консультувала клієнтів з широкого кола питань у сфері ІВ, зокрема щодо стратегії ребрендингу та управління портфоліо торгової марки компанії.

Ребрендингу передувало успішне придбання страхової компанії компанією Horizon Capital у вересні 2010 року. Sayenko Kharenko виступила юридичним радником покупця в ході даної трансакції.

Fidem Life – одна з провідних страхових компаній України, що спеціалізується на наданні послуг у сфері страхування життя. До вересня 2010 року Fidem Life була відома під назвою Fortis Life Insurance Ukraine, шостої за розміром компанії на ринку страхування України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала старшого юриста Дарію Валявську, а також інших спеціалістів.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше