close
МЕНЮ

Проєкти

20 Жовтня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку із наданням кредиту групі Kernel на суму 100 млн. доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VTB Capital у зв’язку із наданням кредиту одним з банків Групи ВТБ компанії Inerco Trade S.A., дочірній компанії Kernel Holding S.A., на суму 100 мільйонів доларів США і строком погашення два роки.

Виконання зобов’язань Kernel за кредитом було забезпечено поруками від Kernel Holding S.A. та підприємств, що входять до групи Kernel. Кредитні кошти будуть використані на загальні корпоративні цілі.

Kernel Holding S.A. – одна з найбільших диверсифікованих інтегрованих компаній в агропромисловому секторі України. Kernel є найбільшим постачальником соняшникової олії та шроту на міжнародний ринок, ключовим постачальником бутильованоїолії на внутрішній ринок України.

VTB Capital – інвестиційний бізнес Групи ВТБ. Компанія фокусує свою діяльність на наданні консультаційних послуг щодо трансакцій на ринках капіталу та у сфері злиттів та поглинань, прямих інвестицій та управління активами.

Команда юридичної фірми Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі старшого юриста Олександра Ольшанського, юриста Ігоря Лозенка, під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше