close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Січня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку із наданням кредиту компанії Kernel Holding S.A.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського законодавства VTB Capital plc у зв’язку із наданням кредиту компанії Kernel Holding S.A. (далі- Kernel) на суму 80 мільйонів доларів США.

Виконання зобов’язань Kernel за кредитом було забезпечено поруками від українських підприємств, що входять до групи Kernel. Кредитні кошти будуть використані на загальні корпоративні цілі.

Запланований випуск єврооблігацій компанії Kernel був тимчасово призупинений у зв’язку з погіршенням ринкових умов в кінці 2010 року. Однак компанія користується високою репутацією на ринку та змогла залучити дане фінансування.

VTB Capital plc – інвестиційний бізнес Групи ВТБ. Компанія фокусує свою діяльність на наданні консультаційних послуг щодо трансакцій на риках капіталу та у сфері злиттів та поглинань, прямих інвестицій та управління активами.

Команда юридичної фірми Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юристів Ігоря Лозенка та Андрія Фіногіна, під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше