close
МЕНЮ

Проєкти

22 Лютого 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку із продажем «Банку Восток»

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Platinum Bank з питань українського законодавства щодо продажу ПАТ «Банк Восток» (раніше «Хоум Кредит Банк» (Україна) з головним офісом у Дніпропетровську.

Platinum Bank провів тендер з продажу необмеженої банківської ліцензії ПАТ «Банк Восток» з усіма дозволами. Ліцензія включає в себе валютні операції, операції з цінними паперами (брокерська діяльність, зберігач цінних паперів тощо).

ПАТ «Банк Восток» придбаний української групою фізичних та юридичних осіб.

У лютому 2011 року Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Platinum Bank у зв’язку з придбанням ПАТ «Банк Восток» (раніше «Хоум Кредит Банк» (Україна) у його власника Home Credit B.V. Всі роздрібні послуги «Хоум Кредит Банк» (Україна) були представлені під брендом Platinum Bank, а бренд «Хоум Кредит Банк» (Україна) залишив український ринок.

Sayenko Kharenko володіє унікальним досвідом супроводу транскордонних M&А проектів у банківському секторі. За останні 5 років фірма супроводжувала найбільші трансакції, пов’язані з продажем та придбанням провідних українських банків, і представляла інтереси: Alpha Bank у зв’язку зі злиттям з Eurobank (M&A Deal of the Year (номінована) згідно з міжнародним рейтингом IFLR European Awards 2012); Першого Українського Міжнародного Банку (Група СКМ) у зв’язку з придбанням пакету акцій Renaissance Capital Bank; Commerzbank у зв’язку з придбанням Банка Форум; Alpha Bank у зв’язку з придбанням Астра Банка; Piraeus Bank у зв’язку з придбанням International Commerce Bank; КІТ Фінанс Інвестмент Банк у зв’язку з придбанням Радабанка.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією під керівництвом партнера Володимира Саєнка і включала радника Дмитра Корбута та юриста Юлію Губарєву.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше