close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Червня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з будівництвом найбільшої сонячної електростанції у Європі

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником «ВТБ Капітал» з питань українського права щодо проектного фінансування будівництва сонячної електростанції в Криму потужністю до 100 МВт австрійською компанією Activ Solar. Сума позики склала 175 мільйонів євро, а сама позика була забезпечена іпотекою нерухомого майна та заставою обладнання, прав вимоги за договорами поставки та прав вимоги щодо коштів на банківських рахунках компанії.

Дана сонячна електростанція є найбільшою в Європі – за прогнозами експертів вона подвоїть виробництво сонячної енергії в Україні. Представники Activ Solar вважають, що потужність парку дозволить повністю забезпечити електроенергією більше 26 тис. домогосподарств міста Сімферополь, столиці Криму, навіть у періоди пікового енергоспоживання.

«ВТБ Капітал» є частиною міжнародної фінансової групи ВТБ, що нараховує більше 30 банків і фінансових компаній в 19 країнах СНД, Європи, Азії та Африки.

Activ Solar – міжнародна компанія з головним офісом у Відні, що спеціалізується на розробках і виробництві продуктів на базі сонячних технологій; займається плануванням, фінансуванням та реалізацією великомасштабних проектів сонячної енергетики, об’єднуючи спеціалістів світового класу, стратегічних партнерів та провідні технології.

Юридична фірма Norton Rose LLP виступила юридичним радником «ВТБ Капітал» з питань англійського права.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського, старшого юриста Олександра Ольшанського, юристів Олени Підгорної, Катерини Жебанової, Ореста Матвійчука, а також радника Костянтина Грібова, який надавав юридичні консультації з питань нормативно-правового регулювання у сфері енергетики.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше