close
МЕНЮ

Проєкти

13 Березня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з черговим випуском єврооблігацій у банківському секторі України

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Credit Suisse, J.P. Morgan і UBS, лід-менеджерів випуска єврооблігацій ПриватБанку на суму 175 мільйонів доларів США з процентною ставкою 10,875% і терміном погашення у 2018 році. На думку аналітиків Deutsche Bank, даний випуск єврооблігацій ПриватБанку став одним із найвигідніших розміщень серед подібних банківських угод в Центральній та Східній Європі.

Згідно з прес-центром ПриватБанку, кошти, отримані від розміщення облігацій на європейських фінансових ринках, будуть спрямовані на кредитування економіки і українського бізнесу, у тому числі вітчизняних експортерів.

Sayenko Kharenko регулярно супроводжує найбільші розміщення єврооблігацій в українському банківському секторі, включаючи випуски єврооблігацій Укрексімбанку, УкрСиббанку, Альфа-Банку, ПУМБу та ін.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі юристів Антона Коробейникова, Марти Гонтарук і Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше