close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Липня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з дебютним випуском єврооблігацій групою компаній Агротон

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником UBS Investment Bank, VTB Capital, Dragon Capital, Jaspen Capital Partners та Bank Zachodni WBK з питань українського законодавства у зв’язку з дебютним випуском єврооблігацій групою компаній Агротон на суму 50 мільйонів доларів США.

UBS Investment Bank, VTB Capital, Dragon Capital, Jaspen Capital Partners та Bank Zachodni WBK виступили організаторами випуску трирічних єврооблігацій з купонною ставкою 12,5 %. Незважаючи на коливання на ринку, що спричинили тимчасову відмову багатьох емітентів від випуску єврооблігацій, випуск єврооблігацій групою компаній Агротон був успішно завершений.

Доходи отримані від випуску єврооблігацій компанія планує витратити на збільшення земельного банку, придбання та будівництво елеваторів та закупівлю додаткового сільськогосподарського устаткування, а також на загальні корпоративні потреби.

Sayenko Kharenko має унікальний досвід роботи з компаніями агропромислового сектору. Нещодавній досвід юристів фірми включає консультування щодо: випуску нових єврооблігацій та пропозиції обміну існуючих єврооблігацій агропромисловим холдингом «Миронівський Хлібопродукт» на загальну суму близько 580 млн. доларів США; випуску єврооблігацій агропромисловим холдингом «Мрія» на суму 250 млн. доларів США; IPOагропромислового холдингу «Миронівський Хлібопродукт» на суму понад 370 млн. доларів США; випуску депозитарних розписок та приватного розміщення акцій групою компаній Creativ Group; розробки програми глобальних депозитарних розписок та лістингу на ПФТС та Франкфуртській фондових біржах UkrRos.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського та юристів Ігоря Лозенко, Андрія Фіногіна, Ореста Матвійчука та Ольги Коверник.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше