close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
22 May 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з додатковим випуском єврооблігацій найбільшого енергохолдингу країни на суму 150 млн. доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права лід-менеджерів Deutsche Bank, ING, JP Morgan, Sberbank CIB, UniCredit Bank та VTB Capital у зв’язку з додатковим випуском єврооблігацій на суму 150 мільйонів доларів США, який консолідується з випуском єврооблігацій компанії ДТЕК на суму 600 мільйонів доларів США зі ставкою 7,875% і терміном погашення у 2018 році.

Sayenko Kharenko також супроводжувала первинний випуск єврооблігацій компанії ДТЕК у квітні 2013 року. Залучені кошти були спрямовані на викуп більшої частини існуючих облігацій компанії, випущених раніше на суму 500 мільйонів доларів США з терміном погашення у 2015 році, а також на фінансування капітальних вкладень компанії, оборотних активів, нових придбань та для інших корпоративних цілей.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старшого юриста Ігоря Лозенка, юристів Марти Гонтарук та Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше