close
МЕНЮ

Проєкти

10 Жовтня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з додатковим випуском єврооблігацій урядом України на суму 600 млн. доларів США

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського законодавства лід-менеджерів JP Morgan, Morgan Stanley, VTB Capital і Сбербанку Росії у зв’язку з додатковим випуском єврооблігацій Міністерством фінансів України на суму 600 мільйонів доларів США з терміном погашення у 2017 році.

У липні цього року Sayenko Kharenko супроводжувала первинний випуск єврооблігацій Міністерством фінансів України на суму 2 мільярди доларів США. Дорозміщення дозволило збільшити об’єм випуску до 2,6 мільярдів доларів США і стало найбільшим в історії України.

«Розміщення відразу привернуло увагу з боку інвесторів і відбулося протягом одного дня завдяки позитивній ринковій кон’юнктурі і вдало обраному часу», — коментує Міністр фінансів Юрій Колобов.

Sayenko Kharenko супроводжувала більшість випусків цінних паперів Україною, включаючи випуск єврооблігацій на суму 1,25 мільярда доларів США та два успішні випуски на загальну суму 2 мільярди доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського і юристів Юрія Драганчука та Ірини Бакіної.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше