close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 May 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з фінансуванням Укрексімбанку на суму 50 млн. доларів США

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) щодо надання кредиту АТ «Державний експортно-імпортний банк України» (далі – Укрексімбанк) на суму 50 мільйонів доларів США.

Мета п’ятирічного кредиту Укрексімбанку – стимулювання інвестицій у проекти у сфері підвищення енергоефективності, а також  підтримка та розвиток кредитування малих і середніх підприємств (МСП). Дана трансакція структурована з використанням методу покриття збитку, що фінансується ЄБРР, – це дозволить частково зменшити ризики Укрексімбанку та забезпечити доступ до фінансування для малих і середніх підприємств.

З 2007 року ЄБРР надав Укрексімбанку, своєму найбільшому партнерові у фінансовому секторі України, близько 470 мільйонів доларів США у формі субординованого та довгострокового боргового фінансування.

Команда юристів Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі партнера Назара Чернявського та юриста Антона Коробейнікова.

Раніше юридична фірма Sayenko Kharenko вже виступала радником ЄБРР щодо низки проектів за участю Укрексімбанку на загальну суму понад 385 мільйонів доларів США.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше